2017 Ücretsiz E-mail Servisleri

Müşterileriniz veya hedef kitleniz için şık ve kullanışlı e-mail gönderilerine ihtiyaç duyuyor musunuz?

E-mail gönderileri ürününüzün tanıtımını yapmak ve bilinirlik kazanmak için oldukça güçlü bir araçtır, ancak bu aracı kullanırken her zaman olduğu gibi rakiplerinizden daha iyi olanı sunmak zorundasınız. Eski tarz düz metin içeren e-mail şablonları artık ömrünü doldurdu. E-mail tasarımınız ne kadar şık ve anlaşılır ise mailiniz okunma ve etkileşim oranıda bir o kadar artmakta.

ETKİLEYİCİ E-MAIL NASIL HAZIRLANIR

Bu yazımda e-mail alıcılarınızla daha fazla etkileşime girmek için çarpıcı e-posta şablonlarının nasıl hazırlandığı konusuna değineceğim.

E-mailiniz gücünü arttırmak için çekici, anlaşılır ve profesyonel görünümlü şablonlara ve güvenilir bir e-posta oluşturucusuna ihtiyacınız var. Özenerek hazırlanan her e-posta müşterileriniz üzerinde de olumlu ve profesyonel bir izlenim bırakacaktır. Aşağıda sizlere yardımcı olabilecek servisleri kısaca anlatmaya çalıştım.

1) MAILGET BOLD

MailGet, otomatik yanıtlama , e-posta analizi , google analytics entegrasyonu , kişi listesi yönetimi gibi özellikleri içeren ve % 99 gelen kutu teslim edilebilirlik oranı sunan bir e-mail pazarlama hizmetidir.

Whatsapp ile iletişime geç